okt
5
Geplaatst door:
Wouter Pijzel
5-10-2006
Ruim 1.300 aanwezigen konden kiezen uit een breed aanbod activiteiten. De rode draad op 4 oktober werd gevormd door de Nationale Uitvindersdag. Tevens vormde deze dag de start van de landelijke technostarter spreekuren i.s.m. TechnoPartner en de Kamers van Koophandel.
De 6 organiserende partijen hebben enorm veel tijd in het event Holland Innovation 2006 gestoken. Niet voor niets! Hal 5 van de Jaarbeurs Utrecht was omgetoverd tot een waar paradijs voor de in innovatie geïnteresseerde bezoeker. Het event heeft opgeleverd wat de initiatiefnemers voor ogen hadden. De prettige informele sfeer en veelheid aan zeer uiteenlopende activiteiten hebben daar in grote mate aan bij gedragen. Er bestaat bij jonge uitvinders en onderzoekers een grote behoefte om in een vroeg stadium met ervaren uitvinders in contact te komen. Daar is indertijd de Nationale Uitvindersdag voor in het leven geroepen. Met deze geslaagde dag van dit jaar "in the pocket" is de kans op een soortgelijke dag in 2007 een stuk dichterbij gekomen; wellicht zelfs met dezelfde partijen: Gemeente Utrecht, Provincie Utrecht, Taskforce Innovatie, RABO Nederland (Herman Wijffels Innovatieprijs), NeBIB en NOVU.
Indien u HI 2006 hebt gemist, geeft onderstaande link alsnog een goede indruk. Kies aldaar "4 oktober: de Nationale Uitvindersdag": http://www.nos.nl/nosjournaal/artikelen/2006/10/4/index_av.html